ADIYAMAN!

Sensizlik nasil bir sey biliyormusun?

Hani isiklar icinde,gözlerin görmez,

Sila deyince,dillerin dönmez.

 

Hani gül bahcesinde,yine’de dikenini ararsin,

Her gittigin yeri,memleketin sanarsin.

 

Hani yanik bir türkide,cigerin aman,aman,

Calar uzaklarda “BURASI ADIYAMAN”…….

 

Lusin Elmas Nalyan

Hakkında Şefik Elmas

Şefik Elmas

Ayrıca kontrol et

TOPRAĞIMSIN SEN BENİM ADIYAMAN

Güneşin ne güzel doğar ne güzel batar, Yollarında güller, çiçekler açar. Her nereye baksam hasretim …

8 Yorumlar

 1. Avatar

  SAYGI DEĞER LUSİN ELMAS NALYAN VE ŞEFİK ELMAS SİZLER HALK OYUNLARINA EMEK VERMİŞ, ADIYAMAN
  HALK OYUNLARINI AVRUPA ÜLKELERİNE VE TÜRKİYE GENELİNDE BİRİNCİLİĞE TAŞIMIŞ BİREYLER OLARAK ADIYAMAN İLİNE GÖNÜL VERMİŞ YAPTIKLARINIZLA ÖRNEK OLMUŞ SİZ VE ARKADAŞLARINIZ ADINIZI ALTIN HARFLERLE TARİHE YAZMIŞ, ANLAYIŞI HOŞ GÖRÜYÜ İNSANA İNSANCA DAVRANMAYI İLKE EDİNMİŞ ADIYAMANI RESİM FOTOLARLA VE ŞİİRLERLE ÇOK GÜZEL YANSITMIŞ ÖZEL ŞAHSİYETLİ KİŞİLİĞİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM MUHABBETLE.

  • Şefik Elmas

   Cok tesekkürler degerli hemserim,sevgili arkadasim…Adiyaman sevdalisi bir aile olarak,memleketimizi ve siz dostlarimizi cok seviyoruz.Güzel yorumunla,bizleri mutlu ettin cok tesekkürler.Eger memleketimiz icin,diger degerli arkadaslarimizla beraber ,halk oyunlarinda ,bir seyler yapabilmissek,ne mutlu bize…Ayrica sizin gibi memleketi,nin kültürüyle ilgilenen,genc nesillere,bizler tesekkür ederiz.Ve bu sitenin hazirlanip,sunulmasinda degerli kardesim,GÖKHAN GÜLER,e ,cok tesekkürlerimi sunarim.Eline,emegine,yüregine saglik.Selamlar,sevgiler.

   Lusin Elmas Nalyan.

  • Şefik Elmas

   Ganime hanım , yüreği güzel kardeşim! Bu kadar güzel sözleri sizlerden duymak hem bizleri onurlandırdı hemide çok duygulandırdı. Kırk yıla yakın bir süredir doğduğumuz topraklara uzak olsak bile o hasret , özlem , sevgi ve dostlarımızın oralarda hallen var oluşunu bilmek hissiyatı hiç bitmedi bitmeyecekte . Ayrıca bu sayfanın oluşumunda senin ve Gökhan kardeşimin emeklrinede teşekürlerimi özellikle belirtmek ve iletmek isterim. Değerli dostlar hep hayatımızda olsun ve hiç eksik olmasınlar , saygılarımla dostça kalın .

 2. Avatar
  Gökhan Güler

  Öncelikle sizlerle tanışmama vesile olan ve bu güzel muhabbet yolculuğuna zemin hazırlayan Ganime ablama teşekkür ediyorum. Ve bizlere kaleminden dökülenlerle duygusal bir muhabbet yaşatan Lusin ablama ve anılara yolculuğumuzu sağlayan Şefik abime teşekkür ediyorum. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Saygılarımla.

  • Şefik Elmas

   Gökhan kardeşim , komşuma hemşerime Ganime kardeşime bende teşekürlerimi iletiyorum , sizin gibi güzel yürekli dostlarla tanışmamıza vesile olduğu için . Ayrıca bu sayfayı oluşturmakta yaptığınız emeklerden dolayıda her ikinizede ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel anılar , güzel dostluklar biriktirmek önemlidir ve bunları dostlarla paylaşmakta. Sevgiler selamlar, dostça kalın, saygılarımla .

 3. Şefik Elmas

  Degerli kardesim,DR Gökhan Güler.Asil biz sana tesekkür ederiz.Emek verip bu siteyi hazirlayip bize sundun.Emegine,yüregine saglik.Komsum,arkadasim,Ganime, uzun yillar sonra ,bizleri arayip buldu,bizlerde büyüklerimizin biraktigi yerden, dostlugumuza devam ettik.Arkadasim ganimeye,de ,bu site icin verdigi emeklerinden dolayi cok tesekkürler.Iyiki,sizler gibi dostlarimiz var,Sag olun,var olun..

  LUSIN ELMAS NALYAN

 4. Avatar
  Sirperdesi.Net

  SN.Lusin Elmas Nalyan ve Şefik Elmas özgün elit kişiliğinizle örnek alacağım dostlarım,bu güzel yorumunu büyük bir duygu yoğunluğuyla okudum siz ve değerli ELMAS AİLESİNİN, bizimle olan muhabbette büyüklerimizin ve sizin bıraktığınız değerler çok uzaklarda da olsa temellerin sağlam atılmış olması ve (DEĞERLİ DOSTLARINDA),vesile olması bu muhabbetti kaldığı yerden devam etmesine yürekteki özlemlere, ELMAS AİLESİNİN de kayıtsız kalmaması, tekrar ellerin kenetlenmesine, güzel namelerin devam etmesine, sebebiyet vermiştir.Sizler hoşgörü,saygıyı,insanca yaklaşmayı bizlerden esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim. sevgi ve saygılarımla.

  • Şefik Elmas

   Yüreği insanlık için çarpan koşulsuz dost olan , arkadaş olan , değer veren ve de bunların kıymetini bilen , kıymet bilen sizlere ve tüm sevdiklerimize , hemşerilerimize selam olsun , iyiki varsınız . Dosça kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: